Skorzystaj z usług remontowych i odnów swoją kuchnie.

Fachowa firma budowlana z Poznania.

Solidny remont kuchni w Poznaniu tylko z nami!

Jeśli szukają Państwo firmy, która zajmie się remontem waszej kuchni trafili Państwo we właściwie miejsce. Jesteśmy solidnym, rzetelnym i profesjonalnym przedsiębiorstwem, które zajmuje się remontami kuchni od wielu lat. Jesteśmy zgranym, dobrze współpracującym zespołem ludzi, którzy mają wiedzę i doświadczeniem jakiego konkurencja może tylko pozazdrościć. Działamy na lokalnym rynku Poznańskim oraz jego okolicach nieprzerwanie od 24 lat.

Dostosujemy się do wszelkich Państwa wymogów i zapewnimy kompleksowe usługi, które z pewnością zadowolą nawet najwybredniejszego klienta. Zajmujemy się wszelkimi pracami remontowo-budowlanymi jednak to kuchnie są naszą specjalnością. Oferujemy atrakcyjne ceny a także wysoką jakość wykonanej pracy. Z nami się nie zawiedziesz.

Kontakt

Kilka naszych usług

  • Układanie płytek.
  • Układanie glazury, gresu, terakoty.
  • Tynki dekoracyjne.
  • Prace wykończeniowe.
Jesteśmy do Twoich usług

Twoja wizja - nasza praca.

Kuchnia to podstawowe miejsce, w domu, w którym domownicy spędzają najwięcej czasu. Spełnia ona wiele funkcji zarówno użytkowych, takich jak przygotowywanie i spożywanie posiłków a także czysto funkcjonalnych i użytkowych. To w kuchni w wielu przypadkach toczy się najbardziej intensywne życie rodzinne, tam spotykają się osoby na posiłkach czy rozmowach. Kuchnia jest więc pomieszczenie , którego remont czy renowacja powinny być dokładnie przemyślane i odpowiednio przygotowane tak by była miejscem nie tylko estetycznym i cieszącym wzrok ale także funkcjonalnym i ergonomicznym pod względem miejsca i rozplanowania powierzchni.

Plan remontu to podstawa

Chcąc przeprowadzić remont kuchni musimy wziąć pod uwagę szereg czynników i aspektów. Bardzo ważne jest sporządzenie planu całego remontu. Dobrze jest także tak rozplanować inwestycję aby nie kolidowała i nie przeszkadzała domownikom w normalnym funkcjonowaniu. Remonty warto przeprowadzać w czasie urlopowym, kiedy rodzina może spokojnie wyjechać na wczasy i nie przejmować się, wyłączeniem z użytku tak ważnego pomieszczenia jakim jest kuchnia. Z nami opracujesz pełny i kompleksowy plan przebudowy twojej kuchni a także ustalisz ramy czasowe by nie było żadnych zbędnych przestojów a cała inwestycja przebiegała od początku do końca wedle ustalonych planów i kosztów.
Koszt remontu kuchni jest związany przede wszystkim z zakresem prac jakie będą wykonywane w pomieszczeniu. Oczywistością jest, że im większy remont tym większe koszty jego przeprowadzenia. Z nami od początku będziesz miał pełen wgląd w koszty. Ustalimy ceny materiałów, robocizny a także wszelkich innych wydatków tak abyś nie musiał borykać się z niespodziankami podczas remontu i nie był narażony na tzw. Koszty ukryte. Na początku spotykamy się z klientem i dokładnie oglądamy miejsce przyszłego remontu. Zaufaj nam i umów się na wizytę z konsultantem naszej firmy już dziś. Szybkie terminy oraz atrakcyjne ceny za pełną i profesjonalną usługę to bez wątpienia nasz największy atut.